Back to site
Since 2004, our University project has become the Internet's most widespread web hosting directory. Here we like to talk a lot about web development, networking and server security. It is, after all, our expertise. To make things better we've launched this science section with the free access to educational resources and important scientific material translated to different languages.

Animal Welfare

Source: http://www.ufaw.org.uk/animal.phpISSN 0962-7286

Nimal Welfare on rahvusvaheline teaduse ja tehnika ajakirja. Ta avaldab tulemused eelretsenseeritavates teadusuuringute, tehnilisi uuringuid ja eksperthinnanguid seoses heaolu loomi (näiteks taludes, laborites, loomaaedades ja kaaslased) ning nende vabas looduses, kelle heaolu on ohus inimtegevus. Papers on seotud eetilisi ja õiguslikke küsimusi peetakse ka avaldamiseks. Ajakiri sisaldab ka kirja toimetajale, kommentaar päevakajalistel teemadel nagu seadusandliku arengu ning tegevusjuhised, mis käsitlevad loomade heaolu ja raamatuarvustusi.

Regulaarne küsimusi Animal Welfare on avaldatud 4 korda aastas (nii paber ja on-line at IngentaConnect - vt allpool) ja täiendav probleemid (nt hõlmab menetluse rahvusvaheliste konverentside loomade heaolu teaduses) on avaldatud korda.

Üldiselt on avaldatud loomade heaolu ei ole saadaval "avatud juurdepääsu" (kättesaadav kõigile tasuta), kuid läbi tellimus UFAW või "pay per view" at IngentaConnect (athttp://www.ingentaconnect.com/content/ufaw/ aw). Samas võib korraldada avatud juurdepääsu avaldamine paberid, kui autorid eelistavad seda (vaata juhendit autorid). 

Animal Welfare võtmise korral Biological Abstracts; CAB Abstracts; Current Contents/Põllumajandus, Biology and Environmental Sciences; Current primaatide viited; EMBASE; Keskendu: Veterinary Science & Medicine; Humans ja teistele liikidele ebasoodsalt; Research Alert; SciSearch; Toksikoloogia Abstracts; Veterinaar Uuenda; on indekseeritud Zoological Record ja on hõlmatud Science Citation Index.

Täielik loetelu sisu ja täis Abstracts kõik paberid Animal Welfare saab nüüd vaadata meie kodulehelt (kliki siin) või IngentaConnect. kliki siia nägemaks sisu ja Abstracts. Individual paberid saab osta ka IngentaConnect.

Vajuta siia kehtiv tellimus määrad ja tellimisvormi.

Tellijat siit täieliku sidusjuurdepääsu

Tagasi küsimused on saadaval mahuprotsentides. Trükitud väljastanud ainult ilma on-line juurdepääsu. Kontakt UFAW kontor hind ja kättesaadavus.

Üksikud probleemid on saadaval küsimus. Trükitud küsimus ainult ilma on-line juurdepääsu.Kontakt UFAW hindade ja kättesaadavuse kohta.

Erinumbrite või täiendus on samuti saadaval. Vt "Väljaanded" osa UFAW kodulehte või võtke UFAW hindade ja nende kättesaadavuse.

Täiendav materjal, mis on avaldatud loomade heaolu võib leida siit.

Lisainfo saamiseks võtke ühendust: 
Ülikoolid Federation for Animal Welfare (UFAW) 
Old School, Brewhouse Hill, Hertfordshire AL4 8AN, Suurbritannia 
Tel:+44 (0) 1582 831818 Fax:+44 (0) 1582 831414 Email: ufaw@ufaw.org. Suurbritannias

Published (Last edited): 01-02-2012 , source: http://www.ufaw.org.uk/animal.php