Back to site
Since 2004, our University project has become the Internet's most widespread web hosting directory. Here we like to talk a lot about web development, networking and server security. It is, after all, our expertise. To make things better we've launched this science section with the free access to educational resources and important scientific material translated to different languages.

Blackawton mesilased

Source: http://rsbl.royalsocietypublishing.org/content/early/2010/12/18/rsbl.2010.1056

P. S. Blackawton1S. Airzee1A. Allen1S. Baker1A. Berrow1C. Blair1, M. Churchill1J. Coles1R. F.-J. Cumming1L. Fraquelli1C. Hackford1,A. Hinton Mellor1M. Hutchcroft1B. Ireland1D. Jewsbury1,A. Littlejohns1G. M. Littlejohns1M. Lotto1J. McKeown1A. O'Toole1,H. Richards1L. Robbins-Davey1S. Roblyn1H. Rodwell-Lynn1,D. Schenck1J. Springer1A. Wishy1T. Rodwell-Lynn1D. Strudwick1and R. B. Lotto2,*

 

+Autor Partnerid

  1. 1 Blackawton Põhikool, Blackawton, Devon, Suurbritannia
  2. 2 Instituut Oftalmoloogia, University College London, 11-43 Bath Street, London EC1V 9EL, Suurbritannia
  1. * autori kirjavahetus ( lotto@ucl.ac.uk ).

Abstraktne

Taust Real teadus on potentsiaali mitte ainult hämmastama, vaid ka muuta seda, kuidas keegi mõtleb maailma ja iseendaga. Seda seetõttu, et protsess teadus on veidi erinev sügavalt kõlav looduslike protsesside mängida. Play võimaldab inimestel (või teisi imetajaid), et avastada (ja looma) suhteid ja mustrid. Kui keegi lisab reeglid mängida, mäng on loodud.See on teadus: protsess mängides reegleid, mis võimaldab ühe paljastada varem nähtamatu mustrid suhteid, et laiendada meie ühist arusaama loodusest ja inimloomuse. Kui mõte sel viisil teadushariduse muutub rohkem valgustatud ja intuitiivne protsess, esitada küsimusi ja kavandada mängud käsitleda neid küsimusi. Aga kuna tulemus kõigi mängude on ettearvamatu, toetades seda "messyness", mis on mootori teaduse, on kriitilise tähtsusega hea teadushariduse (ja muidugi ka loominguline haridus üldiselt). Tõepoolest, me oleme õppinud, et seda "päris" Teadus avalikes kohtades võib stimuleerida tohutu huvi lastel ja täiskasvanutel mõista protsesse, mille me mõtestada maailma. Käesolev uurimus (mis käsitleb visiooni Kompastella-mesilased) läheb veelgi kaugemale, sest see ei olnud ainult läbi väljaspool minu laborisse (Norman kirik edela Inglismaa), kuid "mängud" olid ise kavandatakse koostöös 25 8 - kuni 10-aastased lapsed.Nad palusid küsimusi, hüpoteesi vastused, mille mängud (teisisõnu katset) katsetada neid hüpoteese ja analüüsitud andmeid. Nad ka juhtisarvnäitajad (värviline pliiats) ja kirjutas paber. Nende õppealajuhataja (Dave Strudwick) ja ma töötatud koolitusprogrammi (me nimetame 'i, teadlane "), ja ma treenitud mesilasi ja kirjutatakse LASTETARBED sõnad teksti (mis tehti väiksemate rühmade lapsed kooli kohaliku küla pub ). Mis siis järgmine on uudne uuring (teaduslikult ja kontseptuaalselt) jaotises "lapsed räägivad "ilma viited varasematele kirjandusele, mis on väljakutse.Kuigi ajaloolist konteksti kõik uuringud on muidugi oluline, sealhulgas viiteid käesolevas asjas oleks ebasiiras kahel põhjusel. Esiteks, võttes arvesse, kuidas teaduslikke andmeid on loomulikult aru, kui vajalik teave on lihtsalt kättesaamatuks kirjaoskajad võime 8 - kuni 10-aastased lapsed, ja teiseks, tõsi motivatsiooni tahes teadusliku uuringu (vähemalt ühe terviklikkus) on enda uudishimu, mis laste jaoks ei olnud inspireeritud teaduskirjandust, kuid oma tähelepanekud maailma. Selline teadmatus ajalooline, teaduslik taust ei vähenda saadud andmete, teadusliku metoodika või teeneid avastus teadus-ja mitte-teaduslik "publik. Vastupidi, see näitab teadust selle otseses (kõige naiivne) vormis, ning sel viisil selgesõnaliselt ühitatud teaduse, kunsti ja isegi kõik loominguline tegevus.

Principal leida "Me avastasime, et kimalaste-mesilased saab kasutada koos värvi ja ruumiliste suhete otsustada, mis värvi lill söödamaa alates. Oleme ka avastanud, et teadus on lahe ja lõbus, sest saad teha asju, mida keegi on kunagi varem teinud. (Lapsed Blackawton) ".

Published (Last edited): 27-07-2016 , source: http://rsbl.royalsocietypublishing.org/content/early/2010/12/18/rsbl.2010.1056