Back to site
Since 2004, our University project has become the Internet's most widespread web hosting directory. Here we like to talk a lot about web development, networking and server security. It is, after all, our expertise. To make things better we've launched this science section with the free access to educational resources and important scientific material translated to different languages.

Võidelda bioloogilised ohud programmide Sandia National Laboratories Vähendab bioloogiliste ohtude ja leevendab maailmas

Source: http://biosecurity.sandia.gov/Revolutsiooniline areng bioloogiateadustes on põhimõtteliselt muuta meie võime mõjutada paljude elu süsteemid - alates haiguse energiat toiduvarud. Sama areng viimastel aastatel, mis on toodetud uue ravimite ja paranenud tervist kogukondade üle maailma on suurenenud ka oht juhusliku või kuritahtliku kasutamise bioteaduste kahjustada inimesi, karja ja teisi kriitilisi ressursse.

Mis vabastamist riikliku strateegia võitluseks bioloogilised ohud, põhimõtteid, mida USA valitsusasutused astuda bioloogilised ohud on laienenud rõhku valmistub reageerida kriisi omaks jõupingutusi, et vähendada võimalust, et kriis võiks kunagi tekkida.

Joondatud riikliku strateegia, meie Võitlus bioloogilised ohud programmid pakuvad teaduse, tehnoloogia ja tehniline poliitika lahendusi tabavad kogu maailmas kogu elutsükli bioloogiline oht - alates teadlikkust ennetamine, valmisolek avastamine ja reageerimine taastumist. Meie kombinatsioon ülemaailmset partnerlust, tööstuse juhtimine, teadussuutlikkuse, ja tõestatud meetodeid toetab erinevaid riikliku julgeoleku kaitsmiseks mõeldud algatused ning valmistada kogukondi, mis seisavad silmitsi üha keerukamaks bioloogilise ohtu keskkonnale.

Võimalustega:


Meie multidistsiplinaarset lähenemist laiendab ja süvendab teadmisi, lahendust seatud ja strateegiline nägemus silmitsi laia bioloogilised ohud, sealhulgas uute ja reemerging haiguse juhuslik avastus, manipulatsiooni ja vabastamise haigus ning kuritegelike ja terroristlike kasutamist bioloogiliste mõjuritega. Meie ulatuslik ja kompleksne võimeid ja programmid astuda bioloogilised ohud igas etapis ohu elutsükli jooksul.

Teadlikkust ja ennetamine

Systems Analysis
Ehitus ja kasutab analüütilisi mudeleid ja simulatsioonitööriistad arendada operatiivset ja reageerimise plaanid, hinnata ja analüüsida riske ja nõrku kohti ning ennetada tulevasi ohte ja vajadusi.

Global Engagement
kaasamine teadlaskonnale ülemaailmselt edendada vastutustundlikku kasutamise ja käitlemise bioloogiliste materjalide, tehnoloogiate ja teadmisi, samuti eelnevalt kasulik bioteaduste ajaviidet.

Valmisoleku ja avastamine

Environmental andurid ja süsteemid
Projekteerimine järgmise põlvkonna sõelumine tööriistad, inimese diagnostika ja tugisüsteemid ja meetodeid, mis aitavad asutustel kindlaks bioloogilised ohud.

Bioloogiline Vastumeetmed
sondeerimisradarid patogeeni käitumine ja toodavad Presymptomatic diagnostika profiilid, mis võiks käivitada varem ressursside kasutamine, ravi ja kaitsemeetmed kogukondadega, keda haigus.

Reaktsioon ja taastumine

Kohtuekspertiisi
Ühendades state-of-the-art tehnoloogiate, bioloogiliste teadusuuringute ja riigi julgeoleku teadmisi, et aidata õiguskaitse ja rahvatervise ravile mõista bioloogiliste ohtude spektrit.

Tagajärgede likvideerimine
töötades mudelid ja toetav keskkond nii omavalitsuse planeerijad, kaitsev jõud ja päästemeetmete töötajad saavad kasutada uusi tehnoloogiaid vastates ohustsenaariumitega.

TaastamineSaastatusest puhastamine ja restaureerimine
integreerimine teaduspõhiseid lahendusi ja tegevuskavasid ja protsessid minimeerida ohvrite arvu ja kiirendada cleanup ja kogukondade taastamiseks kiiluvees suur haigus juhitud üritus.

Published (Last edited): 05-03-2012 , source: http://biosecurity.sandia.gov/